Koło wolontariatu

Jesteś tu: » Strona główna » Koło wolontariatu

W nowym roku szkolnym rozpoczynamy działalność wolontariatu od pomocy koniom. Pragniemy ratować konie poprzez zebranie jak największej ilości makulatury. Akcja prowadzona jest do stycznia 2019r., chociaż jeśli odzew będzie tak duży jak dotychczas czas zbiórki przedłużymy nawet do końca roku szkolnego.Zapraszam do zapoznania się z ideą akcji:

Zbieraj makulaturę, ratuj konie!
czytaj więcej

Zakończyliśmy zbiórkę karmy dla psów pt. „Zbiórka dla Burka”. Wraz z wolontariuszkami zebrane produkty zawieźliśmy do podopiecznych schroniska „Azyl” w Dzierżoniowie.

Za okazaną pomoc wszystkim serdecznie DZIĘKUJEMY!!!!!

Zbiórka dla Burka
czytaj więcej

Znając ogromną rolę czytelnictwa, oraz pragnąc rozbudzać zainteresowanie literaturą piękną wśród dzieci, przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji pt. „Cała Polska czyta dzieciom”. W tym celu Wolontariat nawiązał współpracę z Wesołym Przedszkolem. Spotkania z dziećmi odbywają się raz w tygodniu i spotykają się z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem ze strony najmłodszych. Różnorodność literatury sprawia, że każde kolejne spotkanie jest wspaniałą przygodą, przenoszącą maluchy w świat przygód i fantazji.

czytaj więcej
  • Zbiórka karmy dla zwierząt

Pomagamy zwierzętom w schronisku AZYL

Zbiórka karmy dla zwierząt

W lutym zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy dla Kuby Witkowskiego, chłopca, który zmaga się z chorobą nowotworową – guzem mózgu. Akcja przeprowadzona była na kilku etapach: zbiórka pieniężna w szkole, zbiórka pieniędzy po niedzielnych Mszach w Jordanowie i Glinicach, oraz poprzez foto budkę którą wspomogła nas p. Patrycja z oddziału zerowego. I tym razem okazaliście wielkie serce. W krótkim czasie udało nam się zebrać kwotę 5361,94zł. Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy!!!

Pomoc dla Kuby
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |