Koło wolontariatu

Jesteś tu: » Strona główna » Koło wolontariatu

Znając ogromną rolę czytelnictwa, oraz pragnąc rozbudzać zainteresowanie literaturą piękną wśród dzieci, przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji pt. „Cała Polska czyta dzieciom”. W tym celu Wolontariat nawiązał współpracę z Wesołym Przedszkolem. Spotkania z dziećmi odbywają się raz w tygodniu i spotykają się z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem ze strony najmłodszych. Różnorodność literatury sprawia, że każde kolejne spotkanie jest wspaniałą przygodą, przenoszącą maluchy w świat przygód i fantazji.

czytaj więcej
  • Zbiórka karmy dla zwierząt

Pomagamy zwierzętom w schronisku AZYL

Zbiórka karmy dla zwierząt

W lutym zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy dla Kuby Witkowskiego, chłopca, który zmaga się z chorobą nowotworową – guzem mózgu. Akcja przeprowadzona była na kilku etapach: zbiórka pieniężna w szkole, zbiórka pieniędzy po niedzielnych Mszach w Jordanowie i Glinicach, oraz poprzez foto budkę którą wspomogła nas p. Patrycja z oddziału zerowego. I tym razem okazaliście wielkie serce. W krótkim czasie udało nam się zebrać kwotę 5361,94zł. Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy!!!

Pomoc dla Kuby
czytaj więcej

Od zawsze lubimy pomagać, więc czemu tego nie narysować? Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt."Pomaganie jest fajne".

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie Konkursu.

Uwaga! Konkurs
czytaj więcej
  • Spotkania koła wolontariatu

"Człowiek jest wielkim nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli sie z innymi" Jan Paweł II

Serdecznie zapraszamy młodzież szkolną, której nie jest obojętna krzywda bliźnich, oraz tych którzy lubią pomagać potrzebującym na spotkanie Koła Wolontariatu, które odbywać się będzie w czwartki 13.30-14.30 w świetlicy szkolnej.

Opiekun Koła Wolontariatu Maria Moszonka

 

Spotkania koła wolontariatu