Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Jordanowie Śląskim

Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej

7 listopada 2019 roku w Naszej Szkole odbył się Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej.

Do przeglądu zgłosiło się wielu uczniów zarówno z młodszych jak i starszych klas.

Uczniowie zaprezentowali się pięknie. Wybrzmiały dźwięki utworów o tematyce patriotycznej. Swoją obecnością zaszczycili nas Pani wicedyrektor Agnieszka Capaja-Smolis oraz Pan dyrektor Artur Antman, którzy przywitali wszystkich obecnych i dziękowali za propagowanie treści patriotycznych poprzez edukację artystyczną dzieci i młodzieży.

Podziękowania kierujemy do wychowawców czuwających nad przygotowaniem uczniów, a także do rodziców za piękną, patriotyczną postawę, którzy pomogli swoim dzieciom w wyborze utworu, nauczeniu tekstu i melodii.

Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Przegląd zorganizowały Panie Natalia Magnucka, Dorota Sokołowska, Alicja Górak.