Jesteś tu: » Strona główna » Dla rodziców
  • Nowe książki w bibliotece

Dzięki współpracy psychologa szkolnego z pracownikami biblioteki, od października będą dostępne nowe pozycje czytelnicze o tematyce wychowawczej, które z pewnością zainteresują rodziców naszych uczniów. Wszystkie książki są autorstwa praktyków w dziedzinie wychowania, a każda rada czy wskazówka, sprawdzona w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pozycje te mogą być odpowiedzią na pytania i problemy dnia codziennego nie jednego rodzica.

Zachęcamy do korzystania z nowych zasobów biblioteki.

Oto nowe pozycje w bibliotece:

Cohen, L. J. Rodzicielstwo przez zabawę. Nowe podejście do wychowania.

Gordon T. Wychowanie bez porażek.

Stein A. Dziecko z bliska: zbuduj szczęśliwą relację.

Faber, A., Mazlish, E. Jak być rodzicem, jakim zawsze chciałeś być.

Faber, A., Mazlish, E. Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały. Jak słuchać, żeby z nami rozmawiały.

Faber, A., Mazlish, E. Jak mówić, żeby dzieci się uczyły w domu i w szkole.

Faber, A., Mazlish, E. Rodzeństwo bez rywalizacji: Jak pomóc własnym dzieciom żyć w zgodzie, by samemu żyć z godnością.

Faber, A., Mazlish, E. Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci. Twoja droga do szczęśliwej rodziny.

Przeczytaj także